Nasz zespół
Kasia i Eryk Stępień

Dziękujemy że odwiedziłaś/eś stronę naszej firmy. Jesteśmy  założycielami I właścicielami tej firmy. W roku 2008 nasza firma rozpoczeła realizację szkoleń w ośrodku mieszczącym się w Legionowie. Od tego czasu upłynęło kilka lat i obecnie posiadamy kilkanaście ośrodków szkoleniowych, gdzie wykwalifikowana kadra dydaktyczna pomaga Państwu w zdobyciu nowych zawodów oraz podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Staramy się aby prowadzone przez naszą firmę szkolenia realizowane były z największą starannością. Naszym hasłem przewodnim jest SZKOLENIE - SUKCES - SPEŁNIENIE , które wskazuje nam właściwą drogę do przyszłości.

Zapraszamy serdecznie do współpracy z firmą Spectra i życzymy miłego dnia

Kasia i Eryk Stępień

Beata Książek - Dyrektor

Jest mi bardzo miło kierowć i koordynować dla Państwa prace wszystkich naszych oddziałów centrum szkoleniowego SPECTRA w całej Polsce,  dokładając przy tym wszelkich starań, aby stale dostosowywać nasze usługi do indywudualnych potrzeb klienta na najwyższym poziomie, wykorzystując naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. 
Naszym celem jest Państwa satysfakcja, dlatego nasza firma stale rozwija się, poszerza swoje wielostronne horyzonty, realizuje standarty najwyzszej jakosci. Wdrażamy dla Państwa nowości, uwzględniając i analizując aktualne potrzeby rynku i
gospodarki,  dbamy o realizację programów szkoleniowych na najwyzszym poziomie uwzględniajac nowatorskie treści, technologie, udoskonalając narzędzia edukacyjne i poszerzajac bazy szkoleniowe. Każda nasza jednostka kształcenia zarówno w Skarżysku- Kamiennej, w Janowie Lubelskim, w Lublinie, w Częstochowie, w Gdyni czy w Legionowie jest nowoczesnym, prężnie działającym oddziałem naszej firmy,a zgrana kadra zapewnia profesjonalne i przyjazne podejście. 

Nasze szkolenia świadczymy na najwyższym poziomie, co zapewnia gwarancja jakosci ISO jaką od wielu lat posiadamy, a tym samym przyczyniamy się do zawodowych sukcesów naszych Kursantów. Profesjonalizm i dobra atmosfera to nasze drugie
imię. Zatem zdobądź nowe kwalifikacje i podnieś jakość swojej pracy i swojego życia.


Serdecznie zachęcam do kontaktu. 

Beata Książek 

Anna Papierz- Kierownik Oddziałów województwa Lubelskiego

Drodzy Kursanci, serdecznie zapraszam do skorzystania z bogatej oferty szkoleniowej naszej firmy na terenie województwa Lubelskiego.

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm z branży edukacyjnej, a nasze oddziały  mają wieloletnie doświadczenie w kształceniu i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych naszych Kursantów.

 

Wyróżnia nas doskonała:

  • znajomość panujących trendów na obecnym rynku
  • jakość usług
  • gwarancja niezawodności

 

Do Kursantów podchodzimy indywidualnie i służymy pomocą w doborze odpowiedniego szkolenia.

Wiemy, że dobre kwalifikacje są kluczem do Twojego sukcesu. A Twój sukces, to nasza dewiza:)

Zachęcam do kontaktu

Anna Papierz

Kamil Buczek- Kierownik oddziału w Gdyni i Gdańsku

Jesteśmy nowoczesnym, prężnie działającym oddziałem na terenie Gdyni i Gdańska, obsługujemy teren pomorski.  Profesjonalne i przyjazne podejście to nasze drugie imię. Szkolenia świadczymy na wysokim poziomie i tym samym przyczyniamy się do zawodowolenia i  sukcesów naszych Kursantów. Profesjonalizm i dobra atmosfera to nasza strategia. Zapewniamy najwyzsze standarty nie na darmo posiadajac certyfikat jakości ISO.  Zatem zdobądź z nami nowe kwalifikacje, aby żyło Ci się lepiej.


Serdecznie zachęcam do kontaktu

Kamil Buczek 

Katarzyna Radomska - kierownik oddziału w Częstochowie

Witam Państwa serdecznie.
Reprezentuję nowoczesny, prężnie działający oddział w Częstochowie. W swojej pracy dokładam wszelkich starań, aby profesjonalne i przyjazne podejście było dla Pańswa wyznacznikiem podejmowanych decyzji szkoleniowych. Jako jednostka szkoleniowa zapewniamy, że szkolenia przez nas świadczone są relizowane na najwyzszym poziomie, co przekłada się na zawodowe sukcesy naszych Kursantów. Profesjonalizm i dobra atmosfera to nasze drugie
imię. Zatem zdobądź nowe kwalifikacje, podnieś jakość swojej pracy, podnieś jakość swojego życia! 
Serdecznie zachęcam do kontaktu
Katarzyna Radomska

Eryk Stępień - Kierownik oddziału w Legionowie

Jestem pomysłodawcą i mam zaszczyt współtworzyć firmę szkoleniową SPECTRA od samego początku czyli od 2008 roku. Nasza firma przechodziła szereg zmian w ramach rozwoju struktur w całym kraju. Z racji swojego miejsca zamieszkania kieruję głównie oddziałem w Legionowie, ale sercem jestem od poczatku z całą firmą, ze wszystkimi jej oddziałami, a jej rozwój na rzecz Państwa zadowolenia stawiam na pierwszym miejscu.  Nasz oddział w Legionowie jak każdy z naszych oddziałów jet nowoczesną, prężnie działającą jednostką, a profesjonalne i przyjazne podejście to nasz wyznacznik. Szkolenia świadczymy na najwyzszym poziomie, analizując potrzeby rynku, dostosowujemy się do życiowych i losowych sytuacji przyczyniajac się do podnoszenia kwalifikacji i do realizacji zawodowych sukcesów naszych Kursantów. Profesjonalizm i dobra atmosfera to nasze drugie imię. Zatem jaki kurs mogę Państwu zaproponować? Co sprawia Ci w życiu najwiekszą przyjemność? Pasja i kwalifikacje zawsze idą w parze z lepszym dochodem. Zdobądź kwalifikacje i uprawnienia dzięki którym będzie żyło Ci się lepiej.  Nasza firma to pasja, a my zarażamy pasją.

Serdecznie zachęcam do kontaktu

Eryk Stępień

Milena Jakubczyk - obsługa biura szkoleń i zamówień publicznych

Jestem wieloletnim doświadczonym pracownikiem firmy, która swoją siedzibę ma w Skarżysku- Kamiennej. Właśnie tu bezpośrednio  przygotowuję Państwa szkolenia. Wdrażane zmiany i rozwój firmy jest sukcesem całego zespołu i świadczy o jakości naszych usług szkoleniowych i Państwa zaufaniu do nas. Odpowiadam za Państwa szkolenia, ich realizację, jestem w stałym kontakcie z Kursantami od początku do końca, traktuję swoją pracę jako przyjemność, gdyż wiem, że pomagam Państwu w realizacji wielu marzeń. Relizuję dla Państwa zarówno zadania związane z dokumentacją szkoleniową, jak i zajmuję się wszelkiego typu realizacją zamówieniami publicznymi. 

Zapraszamy do naszego biura i kontaktu. 

Milena Jakubczyk 

Magdalena Czechowicz - specjalista szkoleń zawodowych

Jako specjalista obsługi szkoleń w Skarżysku- Kamiennej dokładam wszelkich starań do podnoszenia jakości pracy naszej firmy. Praca którą wykonuję przynosi mi dużo satysfakcji, wykonuję ją z wielką przyjemnością, wręcz nieraz o sobie słyszę „niepoprawnie zakochana w pracy”. Dokładam wszelkich starań, aby nasze szkolenia spełniały wszelkie posiadane przez nas wymogi jakości ISO, akredytacji i wielu referencji. Zaufało nam wiele firm i instytucji zarówno prywatnych jak i  publicznych. Jestem ekspertem w dziedzinie szkoleń leśnych, współpracuje zarówno z  Nadleśnictwami  jak i ZUL-ami w całym kraju wychodząc naprzeciw potrzebom szkoleniowym w tej branży. Odpowiadam również za tworzenie procedur szkoleniowych, oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy.  Pragnę każdego dnia zarażać ludzi pozytywną energią, miłym słowem, swą kompetencją i umiejętnościami, nie odrywając przy tym stóp od ziemi. Dla Was zmieniamy się i rozwijamy dając Państwu możliwość rozwoju na najwyższym poziomie.

Zapraszam do naszego biura i kontaktu.

Magdalena Czechowicz

Bernadeta Malik - szkolenia kosmetyczne

Mam zaszczyt być częścią Zespołu firmy szkoleniowej SPECTRA, której oddziały mieszczą się w wielu miejscach Polski. Pomagam Państwu, najczęściej Paniom zrealizować marzenia z zakresu szkoleń kosmetycznych z dziedziny beauty między innymi takie jak: zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, wizaż i stylizacja, stylizacja rzęs i paznokci, manicure japoński, manicure metodą żelową i hybrydową, stylizacja brwi z geometrią, warsztaty z makijażu permanentnego z wykorzystaniem akupunktury. Do tej pory zrealizaowaliśmy szereg wyżej wymienionych kursów i warsztatów w całej Polsce. Dużą popularnością cieszą się również kursy fryzjerskie. Najbardziej cieszą nas efekty szkoleń- nabywacie Państwo nowe kwalifikacje i umiejętności, nasze Kursantki otrzymują zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN i certyfikat, co przekłada się na nowe perspektywy zawodowe. Nasze kursy cechuje to, że są organizowane w małych grupach i w bardzo miłej atmosferze. Zależy nam na najwyższej jakości, dlatego analizujemy Państwa uwagi i opinie oraz dokładamy wszelkich starań, aby zdobyta wiedza służyła branży beauty i Państwu i przekładała się na Waszą samodzielność i efektywność w pracy. 

Nasze szkolenia odbywają się w województwie świętokrzyskim, w Lublinie i w Częstochowie. Planujemy uruchomić niektóre ze szkoleń w Gdyni.

Jestem do Państwa dyspozycji. Zapraszam do kontaktu  

Bernadeta Malik

Anna Łuszcz - obsługa biura szkoleń i zamówień publicznych

Będąc pracownicą biura mieszczącego się w Skarżysku- Kamiennej stanowię część naszego Zespołu, który realizuje Państwa szkolenia. Każde z nich wymaga kontaktu z Państwem, wykładowcami, organizacji, jest obłożone wieloma wymaganiami, którymi każdego dnia staram się sprostać. Praca, którą wykonuję jest dla mnie rozwojem i ciągłym wyzwaniem. Nasz Zespół pracuje dla Państwa starając się zapewnić najwyższe standardy kształcenia.

Zapraszamy do naszego biura. Zachęcam do kontaktu i życzę udanej realizacji szkolenia

Anna Łuszcz

Dariusz Osuch - instruktor zajęć praktycznych

Jestem wieloletnim pracownikiem firmy SPECTRA, instruktorem zajęć praktycznych z zakresu urzadzeń transportu bliskiego. Do najważniejszych urządzeń transportu bliskiego zalicza się wózki widłowe, podnośniki teleskopowe, żurawie wszelkiego typu, w tym również HDS, podesty ruchome, suwnice, wciągniki, a nawet schody ruchome. Wśród najczęściej organizowanych kursów specjalistycznych znajdują się:

Kursy na wózki widłowe
Kursy na wózki jezdniowe specjalizowane ze zmiennym wysięgnikiem
Kursy HDS
Każdy z kursów odbywa się pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego i kończy egzaminem państwowym, który zapewnia uprawnienia z możliwością uzyskania także certyfikatu w obszarze całej Unii Europejskiej. W czasie moich zajęć zapewniam Państwu zdobycie umiejętności z zakresu bezpiecznej obsługi konkretnego rodzaju urządzeń, co wpływa na poszerzanie Państwa kwalifikacji i możliwości zatrudnienia.

Zapraszam do kontaktu i naszego biura w Lublinie, Janowie Lubelskim i Zamościu. 

Dariusz Osuch